poradit Potřebujete pomoci?
739 271 555
Košík
Lupa
Košík

ByLuci a rok 2021

ByLuci a rok 2021

Naši nejmilejší,

rok se s rokem sešel a já opět sedím u počítače a sepisuji pro vás článek, ve kterém bych ráda shrnula rok, jaký náš tým prožil. Byl totiž opravdu neskutečně pestrý!

 

Obzvlášť začátek roku byl velmi našlápnutý. Hned po našem návratu na značky po vánočním odpočinku jste nám málem utrhli ruce a v dílně jsme se nezastavili. 

Když jsme pro vás pak v únoru přichystali 50% slevu na copánkové mantinely, hned druhý den jsme ji museli stáhnout na 30 %, protože váš zájem byl prostě neskutečný! Byl dokonce tak velký, že jste nám prakticky vykoupili sklady. Obzvlášť s minky kapučíno jsme měli trable ještě několik následujících měsíců. Než jsme ji stihli vypnout ze vzorníku, dorazilo nám několik desítek objednávek a právě v tu chvíli dodavateli na několik měsíců došly skladové zásoby. Minky kapučíno najednou byla v podstatě nesehnatelná. Naštěstí jste nám ale tenhle přešlap odpustili a mohli jsme jet dál. ♥ 

V životě to také naštěstí funguje tak, že všechno zlé je pro něco dobré a my si díky téhle tragédii dokázali vymyslet parádní zlepšovák pro šití copánků, což nám velmi usnadnilo práci. 

 

Mnohem většími kroky však bylo navázání mnoha zajímavých spoluprací.

Začalo to tím, že jsme do naší nabídky začali zařazovat též produkty jiných značek, a to jak českých, tak i zahraničních, abyste pokud možno co nejvíce věcí mohli sehnat na jednom místě. 

Následovalo navázání spolupráce s novými reklamními agenturami, jejichž přístup nás překvapoval už od samého začátku. I díky nim nás objevili ti správní lidé, kteří se s naší Luci chtěli spojit a udělali spolu několik rozhovorů.

Snad nejdůležitější pro nás ale je další česká značka Postýlkov. Romana, zakladatelka této značky, se totiž spojila s Luci a společně se jim podařilo vybudovat Lucčin dlouholetý sen – vlastní showroom. Ten na vás čeká v Pardubicích a s Luci se tam můžete vidět každou středu a čtvrtek.

 

I náš e-shop jako takový prošel obrovskými změnami. 

Na podzim jsme po dlouhých letech toužení spustili konfigurátory, které vám ukážou, jak bude váš výrobek vypadat, na základě zvolených materiálů. Když sedíte na druhé straně obrazovky, možná se to nezdá jako žádný velký zázrak, ale my z něj máme velkou radost. Technicky (a tím pádem i finančně) se totiž jedná o velmi náročnou záležitost. Je to ale úspěch, který nás zase posunul o krok napřed a věříme, že tím opět udáme nové trendy v oboru.

A v prosinci se nám po půl roce práce podařilo spustit novou verzi e-shopu, na které si právě teď můžete přečíst i tento článek. Doufáme, že všechny ty výmysly a hračičky, ze kterých našim ajťákům už určitě vstávají vlasy na hlavě, vám usnadní orientaci na e-shopu a bude se vám u nás teď mnohem víc líbit! 

 

Podařily se nám ale i další věci:

• konečně jsme mohli do nabídky zařadit pár autorských vzorů vytvořených výhradně pro naši značku

• pořídili jsme gravírovačku, na které se Michal poctivě učí a ze které už vzešlo pár moc hezkých kousků

• několikrát u nás proběhlo profi focení hotových pokojíčků pro inspiraci

• postupně automatizujeme některé backgroundové procesy, jako třeba tisk štítků; každá objednávka má teď také svůj QR kód, který načítá každý člověk, kterému objednávka projde pod rukama, díky čemuž máme aktuální přehled o jejím stavu na pár kliknutí a nemusíme vždy probíhat celou dílnu a hledat, u koho konkrétně objednávka právě teď je

 zavedli jsme Zásilkovnu jako dalšího dopravce pro menší balíčky, abyste ušetřili na poštovném

 

Kromě všech těchto záležitostí zaměřovaných spíš ven – tedy na vás – jsme ale stihli také jednu skvělou událost zaměřenou výhradně na náš tým: první firemní TEAMBUILDING. ♥ 

 

Zkusili jsme tento rok spoooustu projektů. Ať už to byly kreslené produktové obrázky na e-shopu, změna přístupu k sociálním sítím, DeLuxe kolekce nebo různě laděné slevové akce, každý tento malý experiment nám ukázal, že nemůžeme dům stavět od střechy a že se máme vrátit zpět k našim kořenům, kde nás máte nejraději - a kde koneckonců máme nejraději i sami sebe. :-)

 

Myslím, že můžu za celý tým říct, že jsme velmi vděční za vaši neustávající podporu! Než ale tento článek ukončím, ráda bych vám napsala ještě pár slov...

 

Rok 2021 byl hodně, hodně divoký. Věřím, že nejen pro náš tým. Mnoho z nás šlo každý večer usínat se strachem, že už se druhý den nebudeme moct vrátit do práce. Strach o zdraví a také každodenní nejistota byly hodně náročnou součástí našich každodenních životů. ALE PŘESTO JSME TADY a jsme připravení do nového roku vkročit pravou nohou! :-) Doufám, že co nejvíce z vás tyto každodenní výzvy bere jako příležitost k růstu, uvědomění a také k vděčnosti i za maličkosti, jako je třeba dobrá snídaně, objetí od vašich nejbližších, nebo jen to, že se na vás usměje prodavačka v obchodě.Přeji vám za celý tým ByLuci, abyste si užili vánoční pohodu v kruhu svých nejbližších, s jídlem, které máte nejraději, aktivitami, které vás naplňují.

Přeji vám, abyste do roku 2022 vstoupili s novým elánem a energií, s nadějí a vírou. A především s láskou v srdci. ♥ Přeji vám, aby se vám podařilo vytvořit si okolo sebe okruh lidí, kteří váš život obohacují a odstranit ze života ty, kteří vám z něj jen berou. Přeji vám, abyste našli dostatek odhodlání začít si plnit svoje sny a měnit svou vlastní realitu k lepšímu.  A přeji vám, aby váš rok 2022 byl plný pestrosti, barev, radosti a smíchu! 

 

My už se nyní odebereme k (vánočnímu) odpočinku, načerpáme síly a v lednu se s vámi zase sejdeme u výrobků pro vaše nejmenší lásky!

 

Za celý tým ByLuci,

Veronika.

 

Zveřejněno 17.12.2021